PRODUKTET

PËR NE

PROFILI I KOMPANISË

Ruian Tongzhuo machinery Co, Ltd. është një ndërmarrje e prodhimit të pajisjeve mekanike, e specializuar në seritë e prodhimit të makinerive dhe pajisjeve, e specializuar në prodhimin e kontejnerëve të letrës, tregtisë dhe kërkimit dhe zhvillimit.

Ne jemi të specializuar në prodhimin e makinerisë së kutive të letrës, makinerisë së pllakave letre, makinerisë së pllakave letre, makinerisë së kutive të drekës së letrës, makinerisë së filxhanit të letrës, makinerisë së tasave të letrës dhe pajisjeve të tjera, ne kemi një ekip të veçantë zhvillimi, të gjitha llojet e pajisjeve të kontejnerëve të letrës në shitjet e brendshme për më shumë se 20 vjet.

LAJME

[2021 Food Paper Container Processing] Letër.....

Dy vjet më parë, askush nuk mund ta imagjinonte se ushqimet komode do të shihnin një rritje kaq shpërthyese në vitin 2020. Ushqimet komode, apo ushqimet e përgatitura, nuk dominohen më nga ushqimet e ngrira, orizi i menjëhershëm dhe petët.Me ndryshimin e mjedisit të tregut dhe zakoneve të konsumit, gjithnjë e më shumë ndërmarrje katering kanë formuluar strategjitë përkatëse të zhvillimit dhe kanë hyrë në qark njëra pas tjetrës.Tenxherja e nxehtë vetë-nxehëse, makaronat e menjëhershme dhe kategori të tjera të reja të shfaqjes së kësaj industrie tradicionale në një rrjedhë të qëndrueshme të vitalitetit të freskët.

Çfarë makinerie përdor Kina për të prodhuar mbulesa letre miqësore me mjedisin?
Ne jemi një prodhues profesional i makinës me kapak letre dhe makinës së filxhanit të letrës, dhe produktet e prodhuara nga makina janë miqësore me mjedisin.
Analiza e perspektivës së prodhimit të kutisë së drekës prej letre, filxhan letre, tas letre
Kupa prej letre, tasi letre dhe kutia e drekës prej letre janë enët e gjelbra më vitale në shekullin e 21-të.Që nga fillimi i tij, enët e tavolinës prej letre janë promovuar dhe përdorur gjerësisht në Evropë, Amerikë, Japoni...